Kotły Elektryczne

Kotły Elektryczne Indukcyjne

 

Kotły Elektryczne KOSPEL

Jedną z trzech przyczyn, która prowadzi do zużycia ciepła i powoduje nadmierne straty jest niedostateczna izolacja termiczna budynków.

Budynki wybudowane w latach 80-tych i wcześniej posiadają bardzo słabą ochronę cieplną. W następnym dziesięcioleciu ochrona ta została lekko poprawiona, jednak nadal na ten moment nie jest ona uważana za dobrą, bądź bardzo dobrą.

Dopiero technologia w latach 90tych uległa polepszeniu.
Jeśli posiadasz budynek z lat wcześniejszych warto przeanalizować koszty związane z ogrzewaniem. Możliwe, że nieocieplone ściany, dach i strop oraz nieszczelne okna są powodem utraty ciepła w Twoim domu.


Czym jest elektryczny kocioł indykcyjny?

W kotłach indukcyjnych zostało zastosowane zjawisko indukcji elektromagnetycznej tj. zmian strumienia pola magnetycznego.

Dzięki technologii indukcyjnej nie potrzebna jest budowa komina oraz dodatkowe miejsce do magazynowania opału. Urządzenie może zostać zamontowane w dowolnym miejscu twojego budynku, co pozwala na idealną współpracę z istniejącymi systemami grzewczymi.

Nasze kotły spełniają wszystkie normy europejskie, wymagania ekologiczne oraz wszystkie wymogi do otrzymania pełnej refundacji kosztów.
Koszty ciepła, przy użyciu technologii indukcyjnej znacznie spadają, a urządzenia charakteryzują się cichą i bezawaryjną pracą.
Jesteśmy autoryzowanym Partnerem

Certyfikat Partnera SUNBENEFIT


Sunbenefit - fotowoltaika - Logo Skontaktuj się

Jesteś zainteresowany DARMOWĄ ENERGIĄ I CIEPŁEM?

Napisz do Nas! Skonsultujemy się z Tobą i doradzimy najkorzystniejsze rozwiazania!?

Telefon - panele fotowoltaiczne

(+48) 512 211 512

Alternatywny telefon - panele solarne

533 353 920


E-mail - panele słoneczneoferty@sunbenefit.pl


 

 
2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone, Opieka nad stroną: eFabryka.net