Ochrona danych osobowych

  1. Firma Sunbenefit nie zbiera i nie przetwarza danych osobowych klientów.
  2. Firma Sunbenefit nie prowadzi kampanii newsletterowych do których wymagane jest gromadzenie i przechowywanie adresów e-mail.
  3. Podczas składania zamówień klient proszony jest o podanie danych w celu wystawienia faktury vat oraz wysyłki lub oferty na produkty oferowane przez Sunbenefit oraz działań serwisowych zgłaszanych przez klientów lub wykonywanych zgodnie z planogramem uzgodnionym z  Sunbenefit.
  4. Dane podawane podczas dokonania zamówienia są wykorzystywane wyłącznie do wystawienia dokumentu sprzedaży w systemie elektronicznej księgowości INSERT.
  5. Klient może w każdej chwili wykonać zmianę lub usunięcie podanych przez niego informacji poprzez zgłoszenie tego bezpośrednio do firmy Sunbenefit na adres email: rodo@sunbenefit.pl lub pisemny na adres Sunbenefit ul. Karpacka 24, Bielsko -Biała 43-300.
  6. Dane podawane do wysyłki produktu wykorzystywane są wyłącznie do wprowadzenia w systemie elektronicznego zamawiania przesyłek kurierskich wybranego przewoźnika i nie są przetwarzane ani archiwizowane przez firmie Sunbenefit.