Dlaczego warto zainwestować w Fotowoltaikę

Panele fotowoltaczne wytwarzają prąd. Dzieje się to poprzez bombardowanie atomów krzemu, które posiadają wolne elektrony przez promienie słoneczne niosące ze sobą fotony. Jeśli elektron został wyrzucony ze swojej orbity, porusza się w kierunku przyciągającego go „+” – i tak powstaje prąd.

W codziennym życiu nasz dom pochłania energię. Płacimy comiesięczny rachunek i nie możemy tego zmienić. Dzisiaj, dzięki zastosowaniu fotowoltaiki mamy możliwość zainstalowania własnej „mini” elektrowni” w naszym domu lub w pracy i nasz prąd będzie za darmo!

 

Zestaw fotowoltaiczny instalujemy na dachu budynku do aktualnej instalacji elektrycznej. Wytwarzany prąd zużywamy na bieżąco, a ewentualną nadwyżkę, która nagromadziła się np. podczas urlopu możemy magazynować i wykorzystać w zimie do ogrzania wody lub domu.

 
 

Jeżeli nadal zastanawiacie się się czy inwestycja w panele fotowoltaiczne są opłacalne to należy pamiętać, że wraz z instalacją dostajemy zapas energii na najbliższe 25 lat.
Od momentu uruchomienia instalacji każdego następnego dnia czerpiemy darmowy prąd ze słońca!

 
 

Zalety fotowoltaiki:
 

    Fotowoltaika to darmowy prąd z promieni słonecznych.

    Fotowoltaika to aż 25 lat gwarancji na każdą instalację.

    Fotowoltaika jest samowystarczalna.

 

Najwiekszą zaletą jak i popularność fotowoltaika zawdzięcza połączeniu ekologii z ekonomią.
Z naturalnych źródeł wytworzona energia jest ekologiczna, a przy tym darmowa. Po zainwestowaniu w instalację nie ma innych kosztów.
W czasach kiedy nasze rachunki wciąż rosną Ty możesz zredukować koszty domowego budżetu.

fotowoltaika

fotowoltaika